Veselīgs dzīvesveids
Profilakse
Uzturs
Pašsajūta
Ķermeņa kopšana
Seksuālā veselība
Fiziskā aktivitāte
Kaitīgie ieradumi
Vide un ekoloģija
Jaunumi medicīnā
Tehnoloģijas
Medikamenti
Aktualitātes
Dzīvesstāsti
Aptiekas
Iestādes
Personības
Apdrošināšana
Lasīt rakstus
Pirmā palīdzība
Lasīt rakstus
Pacientu tiesības
Lasīt rakstus
Pasākumi
Lasīt rakstus
Slimības un stāvokļi
Mutes dobums
Āda
Kauli un locītavas
Muskuļi
Nervu sistēma (un smadzenes)
Maņu orgāni
Endokrīnā sistēma
Sirds-asinsvadu sistēma
Elpošanas orgānu sistēma
Gremošanas sistēma
Urīnorgānu sistēma
Dzimumorgānu sistēma
Infekcijas slimības
Iedzimtība
Imunitāte
Dzīves gājums
Diabēta pacienta rokasgrāmata
Kas ir cukura diabēts?
Cukura diabēta ārstēšana
Hipoglikēmija. Smaga cukura diabēta dekompensācija
Cukura diabēta vēlīnās komplikācijas
Akūtas infekciju slimības un citas slimības diabēta pacientiem
Psiholoģiskās problēmas diabēta pacientiem
Diabēta pacients ģimenē un sabiedrībā
Vitamīnu dārzs
Multivitamīni un minerālvielas
Acīm
Cilvēkiem ar diabētu
Matiem, nagiem, ādai
Imunitātei
Sirds un asinsvadu sistēmai
Locītavām un kauliem
Kauliem un zobiem
Nervu sistēmai
Antioksidanti
Grūtniecēm
Bērniem
Doctus diskusijas
   
Ieiet sistēmā
         
Sākums Raksti Medicīnas speciālistiem Kalendāri Medicīnas katalogi Jautājums aptiekāram Doctus Forums Kontakti
 
Krūšu implanti un sievietes pašapziņa
2007. gada 29. marts
Kategorija: Veselīgs dzīvesveids > Pašsajūta
Floridas Universitātes pētījumi parāda, ka sievietes pēc krūšu palielināšanas operācijas veikšanas un implantu ievietošanas ziņo, ka jūtas daudz seksuālākas un ir jūtami paaugstinājusies viņu pašcieņa, raksta WebMD Medical News.
Profesore Cynthia Figueroa-Haas Floridas Universitātē pētījumam piesaistīja brīvprātīgās sievietes, kuras vērsās pēc konsultācijas pie plastiskajiem ķirurgiem sakarā ar vēlmi veikt krūšu palielināšanas operāciju. 84 sievietes aizpildīja anketas, kas atklāj pašcieņas un seksualitātes sajūtu, pirms operācijas un pēc krūšu palielināšanas operācijas. Pēc krūšu palielināšanas operācijas veikšanas sievietes ziņoja, ka jūtas daudz možākas, seksuāli iekārojamākas un seksuāli apmierinātākas nekā pirms operācijas veikšanas, vēsta medicinenet.com.
 
Mūsdienās plastiskā ķirurģija ir liels bums, varētu teikt - pat modes kliedziens, tomēr ne vienmēr tas ir problēmu risinājums. Visas plastiskās operācijas ir riskantas, neviens ķirurgs Jums nevar 100% dot garantiju par sagaidāmo rezultātu, jo katrs organisms uz iejaukšanos reaģē savādāk, katrs gadījums ir dziļi individuāls. Protams, ir gadījumi, kad cilvēks plastisko ķirurgu apmeklē pēc tiešām pamatota iemesla - lai likvidētu un mazinātu nelaimes un slimību gadījumos iegūtus fiziskos defektus, kas traucē cilvēkam normāli funkcionēt kā sabiedrības loceklim. Tomēr - lielākā daļa pacientu apmeklē plastisko ķirurgu pēc individuāliem ieskatiem, jo jūtas ar sevi neapmierināti-deguns par šķību, platu vai uzrautu, vai lūpas par plānām, vai krūtis par mazām, utt. Masu mediji mums uzspiež stereotipus, ka sievietei ir jābūt lielām krūtīm, garām kājām, šauru vidukli, utt., tomēr reālā dzīvē ir pavisam savādāk. Ja sieviete nespēj sevi mīlēt, cienīt un justies seksuāli ar mazām krūtīm, diez vai viņa spēs to ar milzīgām, mākslīgām krūtīm. Iespējams kādai sievietei krūšu palielināšana ir viņas lielākais dzīves sapnis un liekas, ka visas līdzšinējās problēmas tiks tādejādi atrisinātas, tomēr visbiežāk tās ir dziļi psiholoģiskas neapmierinātības ar sevi rezultāts, kura risinājums nav krūšu implantu ievietošana, bet gan darbs ar savas iekšējās pasaules sakārtošanu un līdzsvara meklējumiem. Neviens cilvēks nav ideāls ne fiziski, ne garīgi, tomēr tieši ar to mēs esam unikāli un tieši tādus mūs mīl mūsu tuvākie. Māka ir sevi pasniegt, kopt un mīlēt tādu, kāda esi.
 
Daba ikvienu ir apveltījusi ar savu individualitāti un neatkārtojamību, bet modernā medicīna piedāvā iespēju to mainīt. Katra personiskā izvēle ir izmantot to vai nē, un, ja tādejādi kāds var kļūt laimīgāks - kāpēc ne! Bet vienmēr paliek iespēja, ka krūšu palielināšanas operācija var nesniegt iecerēto rezultātu, un, piemēram, Jūsu partnerim Jūs vairs nešķietat tik seksuāla būtne ar „uzpūstiem bumbuļiem”, kuriem pat bail pieskarties. Ja ir tieši pretēji - Jūsu partneris vēlas, lai veicat šo operāciju, nepiekrītiet tam, ja vien to pati nevēlaties. Rūpīgi un nopietni izvērtējiet visus veselības riskus un iespējamos ieguvumus, kā arī apzinieties to-ka rezultāts ir neatgriezenisks.
 
Liene Straupmane
0 komentāri Vērtējums: Skatīts: 2665
Vārds:
Anonīms
Komentārs:
Lasīt komentārus
Vēl par šo tēmu lasiet:
Kas ir permanentais grims?
 
Kaulu veselība

Komentētākie raksti

© iAptieka, 2019. Lapas lietošanas noteikumi. Reklāmas iespējas. Kontakti.
RSS ziņas: Raksti. Īsās ziņas. Wap: iAptieka.
Izstrādātājs: